Kostka brukowa z Granitu Izerskiego

Promocje

Kostka brukowa z Granitu Izerskiego

01 sierpień 2016
Kostka brukowa z Granitu Izerskiego jest produktem, który pojawia się na naszym rynku po bardzo długiej przerwie.

Do niedawna dostępność granitu izerskiego na rynku była bardzo mocno ograniczona. Obecnie, dzięki reaktywacji wyrobiska tego wyjątkowego, drobnoziarnistego kamienia, wyróżniającego się delikatnym różowym kolorem, możliwość nabycia produktów wykonanych z tego granitu jest znacznie większa.

Aktualne stany magazynowe kostki brukowej w rozmiarze 8/11 oraz 4/6 pozwalają na obniżenie cen tego produktu czyniąc z niego bardzo atrakcyjny materiał do wykładania wszelkiego rodzaju nawierzchni dla ruchu pieszego oraz zmotoryzowanego. Za wyborem produktów z granitu Izerskiego przemawia ich unikatowy oraz niepowtarzalny charakter kamienia, który aktualnie nie posiada na rynku żadnych odpowiedników lub zamienników.

Jeżeli interesuje Cię oferta kostki brukowej wykonanej z granitu Izerskiego skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną i bardzo atrakcyjną ofertę.

Drukuj
PDF
Poleć artykuł
Facebook
Google+

Czego poszukujesz?

Artykuły i dokumenty

Podaj słowo lub zdanie, aby rozpoczać ich wyszukiwanie w serwisie. Jeżeli chcez wyszukać konkretny produkt zmień typ wyszukiwarki.

Maszyny i narzędzia
Nowe maszyny kamieniarskie
Spielvogel M. Kolb Pavoni Klens
Slaby i bloki
Nasze kamienie
Jura Black Ice Izerski Strzegomski
Wyroby gotowe
Produkty popularne
Płytki z kamienia Kostka granitowa