Już od ponad dziesięciu lat...

Aktywnie Wspieramy

Rozwój Branży Kamieniarskiej

Ułatwiamy dostęp do nowoczesnych technologii obróbki, atrakcyjnych i niedrogich surowców oraz usług pozwalających na płynne funkcjonowanie zakładu.

Nasza historia

Tak było wczoraj...

Ponad dekadę temu importowaliśmy do kraju pierwszą maszynę...

W czasach, kiedy rodzima produkcja maszyn kamieniarskich dopiero raczkowała, pojawił się pomysł sięgnięcia po sprawdzone technologie z za naszej zachodniej granicy. Jak pokazał czas idea była trafiona i wraz z upływem kolejnych miesięcy rosło zapotrzebowanie na urządzenia produkowane według zagranicznej myśli technicznej. Oczywiście nie była to sielanka, bo początki zawsze bywają trudne, nam jednak udało się realizować kolejne zamówienia, zdobywając tym samym nowych Klientów.

W taki sposób rok po roku firma się rozrastała i ewoluowała, podobnie jak grono naszych Klientów, którzy już nie znajdowali czasu na zagraniczne wyjazdy. Taki obrót sprawy doprowadził do skupowania zagranicznych urządzeń i ich sprowadzanie „na nasz magazyn” do Polski. Kilka lat minęło, a branża kamieniarska przeżywała swój rozkwit, windując popyt na maszyny do samego szczytu. Dla nas, jako firmy już dosyć mocno rozpoznawalnej w zachodnioeuropejskiej branży kamieniarskiej, zaczęły się wtedy pojawiać zupełnie nowe oferty współpracy...

Każdego dnia intensywnie pracujemy nad rozwojem naszej oferty tak, aby optymalnie dopasować jej zakres do codziennych potrzeb Twojego zakładu...

Nasza filozofia

Tak jest dzisiaj

Jesteśmy elastyczni i zawsze otwarci na Twoje warunki

Wszystko rozpoczęło się od maszyn używanych, aby poprzez maszyny nowe, kamień naturalny i narzędzia do jego obróbki doprowadzić naszą ofertę do statusu kompleksowej. W chwili obecnej nasz wysiłek skupia się nad rozbudową świadczonych usług oraz oferowanych produktów właśnie pod względem ich różnorodności i przydatności dla większości zakładów kamieniarskich. Doskonale rozumiemy jak cenny jest czas, a także ile można zaoszczędzić niwelując konieczność kontaktu z dostawcami do minimum.

Będąc przy kwestii oszczędności warto wspomnieć o stosowanej przez nas polityce indywidualnego podejścia do Klienta. Rozumiemy, że każdy ma określone potrzeby i oczekiwania, dlatego zawsze jesteśmy otwarci do rozmów na temat proponowanych przez nas cen oraz czasu i formy spłaty. Nawet, jeżeli w danym momencie nie będziemy w stanie sprostać warunkom zaproponowanym przez Klienta, to po uzyskaniu odrobiny czasu na działanie z pewnością znajdziemy zadowalające rozwiązania.

Dzisiaj działamy lepiej!

Możemy być dla Twojej firmy ważnym partnerem, który będzie w stanie efektywnie wesprzeć jej rozwój poprzez dostarczanie niezbędnych do codziennego funkcjonowania produktów i usług.

Dzisiaj nie jesteśmy już sami!

Posiadamy wielu przyjaciół, którzy rozumieją i podzielają naszą wizję działania, a także w razie potrzeby służą nam pomocą w dążeniu do zrealizowania postawionych przed nami wyzwań.

Nasi Przyjaciele

Jeden wspólny cel...

Celem każdej współpracy jest końcowy sukces. Naszym sukcesem będzie wypełnienie misji, którą obraliśmy sobie na początku naszej. Droga do osiągnięcia celu jest długa i trudna, ale jesteśmy przekonani, że pokonując ją wspólnie z naszymi Klientami uda nam się pokonać wszelkie napotkane przeszkody...

Wspólna droga do celu
Samotna droga do celu
Wspólna droga do sukcesu....
Samotna droga do sukcesu....
Nasza misja

Jak ma być jutro!

Konsolidacja wszystkich usług niezbędnych do działania zakładu kamieniarskiego

Wiele lat temu za cel naszej działalności postawiliśmy sobie stworzenie kompleksowego centrum zaopatrzenia kamieniarstwa. Przez zaopatrzenie rozumiemy nie tylko dostawę podstawowych produktów jak kamień oraz maszyny i narzędzia potrzebne do jego obróbki, ale także całą gamę usług związanych z jego codziennym funkcjonowaniem (serwis, doradztwo, wsparcie produkcji, pomoc prawna i wiele innych).

Każdego dnia krok po kroku pracujemy nad spełnieniem przyświecającego nam celu. Nieustannie inwestując w rozwój już oferowanych przez nas produktów umacniamy swoją pozycję na rynku i dążymy do zdobycia pozycji lidera w danym sektorze usług, a następnie rozpoczynamy proces wdrożenia nowego punktu naszej oferty.

W najbliższych latach chcemy się skupić nad rozbudową naszej oferty kamienia naturalnego, inwestując w zwiększenie wydajności naszych wyrobisk oraz zakładów produkcyjnych. Pragniemy również stopniowo powiększać i uatrakcyjniać ofertę sprzętu dla budownictwa drogowego. Plany rozwoju oferty wymuszają na nas również zwiększenie i przebudowę naszego głównego magazynu oraz biura handlowego.

Czy to już wszytko? Nie! Posiadamy jeszcze wiele planów oraz pomysłów na ich realizację, ale to już temat na inną rozmowę i kto wie, jeżeli uda nam się nawiązać współpracę będziemy mogli ją przeprowadzić. Do zobaczenia...

Czego poszukujesz?

Artykuły i dokumenty

Podaj słowo lub zdanie, aby rozpoczać ich wyszukiwanie w serwisie. Jeżeli chcez wyszukać konkretny produkt zmień typ wyszukiwarki.

Maszyny i narzędzia
Nowe maszyny kamieniarskie
Spielvogel M. Kolb Pavoni Klens
Slaby i bloki
Nasze kamienie
Jura Black Ice Izerski Strzegomski
Wyroby gotowe
Produkty popularne
Płytki z kamienia Kostka granitowa